Také doporučujeme:

O nás

Vítejte na stránkách Restaurace Keltovna.

                Proč Keltovna ? Protože se u nás nachází keltské oppidum Stradonice a na blízkém zámku Nižbor je k vidění velmi zajímavá expozice Keltského muzea. Rádi bychom, aby na Vás v naší restauraci dýchla atmosféra dávných keltských časů.

 

 

 

 

 

 

 Při Vašich toulkách po okolí s bohatou keltskou historií a nádhernou přírodou křivoklátských hvozdů si v naší keltské restauraci zajisté pochutnáte na jídlech z našeho jídelního lístku, složeného převážně  z grilovaných mas, upravených na mnoho způsobů a vynikajícím tankovém pivu Gambrinus. Staří keltové byli proslavení svým požitkářským způsobem života a my bychom rádi navázali na jejich tradice a tímto Vás pozvali na dobré jídlo a dobré pití.

 

 

 

 

 

 

               Restaurace Keltovna (bývalý hotel Praha) prošla roszáhlou rekonstrukcí, jenž začala v roce 2008. První etapa byla dokončena celkovou rekonstrukcí restaurace a kuchyně a nyní pokračují práce na zřízení zahradní části, která bude korespondovat a stylově doplňovat interiér restaurace Keltovna. Po ukončení rekontrukce zahradní části plánujeme pořádání historicky laděných slavností, vycházejících z keltských tradic. Zahradní část chceme postupně proměnit v malé keltské oppidum, kde při větších akcích budou k vidění i ukázky tradičních historických řemesel.

 

 


               V naší restauraci jsme připraveni přivítat jak jednotlivce, tak i početnou skupinu, nebo uzavřenou společnost. Je zde možnost uspořádat svatbu, promoce, podnikové večírky a díky našemu velkému sálu i různé rozsáhlejší kulturní akce. Při pořádání větších akcí jsme schopni z gastronomického pohledu zařídit téměř vše.